TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Laten we wel wezen, Ed Sheeran is een onwaarschijnlijke superster. Hij was een klein, stotterend jongetje met rood haar dat tegen alle verwachtingen in later stadions zou uitverkopen. Daar begint de documentaire mee. Maar net toen Ed dacht dat hij alles helemaal voor elkaar had, ging er van alles mis.
Zijn vrouw Cherry werd ernstig ziek en zijn ontdekker Jamal Edwards overleed op 31-jarige leeftijd. Die twee gebeurtenissen zorgde ervoor dat de zanger een stuk minder vrolijk in het leven stond. Het was ook precies de periode dat hij werd gevolgd door een filmploeg van Disney+.
In een interview zegt Ed Sheeran dat hij toen voor de eerste keer niet een album wilde maken waarvan hij dacht dat het in de smaak zou vallen bij het publiek maar dat hij alleen maar eerlijk wilde zijn in zijn muziek. "Dat was mijn manier om met alles om te gaan."
Alle vier afleveringen van The Sum of it All zijn vanaf 3 mei te zien op Disney+, het nieuwe album van Ed Sheeran, Subtract, ziet op 5 mei het daglicht. Daarvan is de eerste single Eyes Closed. En die komt dan weer op 24 maart uit.
RTL komt met nieuw programma voor koppels die twijfelen aan hun relatie
14:04‘RTL 4 komt met eigen variant op Het Sinterklaasjournaal’
12:40Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen