TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Laten we wel wezen, Ed Sheeran is een onwaarschijnlijke superster. Hij was een klein, stotterend jongetje met rood haar dat tegen alle verwachtingen in later stadions zou uitverkopen. Daar begint de documentaire mee. Maar net toen Ed dacht dat hij alles helemaal voor elkaar had, ging er van alles mis.
Zijn vrouw Cherry werd ernstig ziek en zijn ontdekker Jamal Edwards overleed op 31-jarige leeftijd. Die twee gebeurtenissen zorgde ervoor dat de zanger een stuk minder vrolijk in het leven stond. Het was ook precies de periode dat hij werd gevolgd door een filmploeg van Disney+.
In een interview zegt Ed Sheeran dat hij toen voor de eerste keer niet een album wilde maken waarvan hij dacht dat het in de smaak zou vallen bij het publiek maar dat hij alleen maar eerlijk wilde zijn in zijn muziek. "Dat was mijn manier om met alles om te gaan."
Alle vier afleveringen van The Sum of it All zijn vanaf 3 mei te zien op Disney+, het nieuwe album van Ed Sheeran, Subtract, ziet op 5 mei het daglicht. Daarvan is de eerste single Eyes Closed. En die komt dan weer op 24 maart uit.
Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
07:47De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn massaal team Arie na ruzie met Carolie
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Woeste grond, Twee door 't dolle heen