TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Ferry: de serie gaat verder waar de film Ferry ophield. Ferry Bouman probeert als beginnende xtc-producent carrière te maken in de Brabantse misdaadwereld, maar krijgt het daarbij aan de stok met de motorbende van drugsbaron Arie Tack.
Met een dansje onder de kerstboom vraagt Frank Lammers je aandacht voor alle spelers die terugkeren als hun bekende personages. Elise Schaap speelt weer Ferry's liefje Daniëlle, Monic Hendrickx is zijn zus Claudia en Raymond Thiry is zwager John. Verder keren Tim Haars (Remco), Huub Smit (Dennis), Kevin Janssens (Jurgen) en Yannick van den Velde (Lars) terug in de serie, die chronologisch na de film Ferry en vóór het eerste seizoen van Undercover speelt.
Natuurlijk zijn er ook nieuwe gezichten, en we zijn blij om te melden dat Tygo Gernandt de rol speelt van Ricardo, één van de leden van de motorbende. Dat Gernandt (Van God los) een fijne schurk kan spelen heeft hij al herhaaldelijk bewezen. Een premièredatum heeft Netflix helaas nog niet gegeven.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers