TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Ferry: de serie gaat verder waar de film Ferry ophield. Ferry Bouman probeert als beginnende xtc-producent carrière te maken in de Brabantse misdaadwereld, maar krijgt het daarbij aan de stok met de motorbende van drugsbaron Arie Tack.
Met een dansje onder de kerstboom vraagt Frank Lammers je aandacht voor alle spelers die terugkeren als hun bekende personages. Elise Schaap speelt weer Ferry's liefje Daniëlle, Monic Hendrickx is zijn zus Claudia en Raymond Thiry is zwager John. Verder keren Tim Haars (Remco), Huub Smit (Dennis), Kevin Janssens (Jurgen) en Yannick van den Velde (Lars) terug in de serie, die chronologisch na de film Ferry en vóór het eerste seizoen van Undercover speelt.
Natuurlijk zijn er ook nieuwe gezichten, en we zijn blij om te melden dat Tygo Gernandt de rol speelt van Ricardo, één van de leden van de motorbende. Dat Gernandt (Van God los) een fijne schurk kan spelen heeft hij al herhaaldelijk bewezen. Een premièredatum heeft Netflix helaas nog niet gegeven.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt