TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Zuid-Afrika in het jaar 1981. Nicholas heeft altijd geweten dat hij anders is en houdt dat voor de buitenwereld verborgen. Intussen zit de minderheidsregering van Zuid-Afrika in een conflict verwikkeld met de Angolese grenspost en moeten alle blanke jongemannen ouder dan zestien twee jaar militaire dienstplicht vervullen. Tijdens de afschuwelijke gebeurtenissen schept hij een innige band met een medesoldaat.
Meer LHBTQI+? Check de beste film- en serietips hier!
Anchor Eva en Kat zijn twee dertigers die een bescheiden maar zorgeloos leven hebben op hun kanaalboot in Londen. Het leven van het stel wordt ondersteboven gekeerd nadat Eva Kat een ultimatum geeft: ze heeft een kinderwens. Nadat Roger, de beste vriend van Kat, langskomt om te feesten met het stel, speelt het trio met het idee om samen een baby te maken. Echter, het speelse idee verandert snel in een verzameling aan obstakels.De dochter en kleindochter van Charlie Chaplin schitteren in de bekroonde film 'Anchor and Hope'.
De zanger van Years + Years onderzoekt waarom leden van de homogemeenschap meer kans hebben op een psychische aandoening en vertelt ook over zijn eigen gevecht met depressies. Olly Alexander speelt ook de hoofdrol in de serie It's a sin. Lees hier meer over deze serie.
De fetishwereld van São Paulo is in beroering, want voor de tweede keer vindt de verkiezing van Mr. Leather Brazil plaats. Deze documentaire volgt vijf extravagante deelnemers aan de fetisj-wedstrijd, die allemaal gaan voor de felbegeerde titel van Mr. Leather Brazil. Elke deelnemer heeft zijn eigen unieke en meeslepende verhaal. Wie wint na icoon Dom Barbudo, de eerste Mr. Leather Brazil, nu de sjerp en vertegenwoordigt een heel jaar lang de Braziliaanse leer- en fetisjscene? In interviews stellen de deelnemers ook kritische vragen over genderpolitiek, queer zichtbaarheid en inclusiviteit, wat een dieper inzicht geeft in de vaak onbegrepen leer- en kinkgemeenschap in het zeer conservatieve Brazilië.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen