TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De originele Ghostbusters-films met Dan Aykroyd, Bill Murray en Harold Ramis als geestenjagers werd gemaakt door regisseur Ivan Reitman. In Ghostbusters: Afterlife neemt zijn zoon Jason Reitman het stokje over en hij maakte van deze nieuwe versie een leuke ode aan het origineel.
Callie (Carrie Coon) en haar kinderen Trevor en Phoebe (Finn Wolfhard uit Stranger Things en Mckenna Grace) worden uit huis gezet en verhuizen dan maar naar het huis van Callies net overleden vader, Egon Spengler, een van de originele Ghostbusters. Callie en Egon hadden al tijden geen contact meer omdat Egon zijn hele leven geobsedeerd was door paranormale verschijningen.
Maar Trevor en Phoebe vinden de erfenis van hun opa nogal interessant en ontdekken dat hij werkte aan een geheimzinnige opgraving in de buurt. Ze blazen de goeie ouwe Ghostbusters nieuw leven in en krijgen hulp van leraar mr Grooberson (Paul Rudd).
Ghostbusters: Afterlife barst van de nostalgie en je kunt 'm vanaf 17 juli zien op Netflix.
Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1
08:38De TV van gisteren: Schiphol Airport weet vriend en vijand te verbazen met kijkcijfers
20:09Grote naam toegevoegd aan cast van Medisch Centrum West
16:27Alweer een dramatisch verhaal in de laatste aflevering van Break Free