TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het tweede seizoen van Hunters heeft lang op zich laten wachten en de makers hebben al laten weten dat het tevens het laatste wordt. Maar de bonte verzameling nazi-jagers neemt afscheid met een wel heel spectaculaire missie, want in het nieuwe seizoen hebben ze niemand minder dan Adolf Hitler in het vizier.
In het eerste seizoen van de zwart-komische serie Hunters zagen we hoe de jonge Jonah (Logan Lerman) na de brute moord op zijn oma betrokken raakt bij een groep nazi-jagers, geleid door Meyer Offerman (Al Pacino). Zo ontdekt hij dat er na de Tweede Wereldoorlog heel wat nazi's uit Duitsland naar de VS zijn gekomen - al dan niet met medeweten van de overheid - en daar nog steeds vrij rondlopen. Het eerste seizoen van Hunters werd goed bekeken, maar niet iedereen kon overweg met de provocerende toon van de serie.
Lees hier wat we vonden van het eerste seizoen van Hunters
Het tweede en laatste seizoen van Hunters staat vanaf 13 januari op Prime Video, de streamingdienst van Amazon. Alle acht afleveringen verschijnen op die datum in de catalogus.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak
18:35Anita Witzier en Klaas van Kruistum gaan 40 dagen vasten voor nieuw tv-programma
14:38Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack