TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het tweede seizoen van Hunters heeft lang op zich laten wachten en de makers hebben al laten weten dat het tevens het laatste wordt. Maar de bonte verzameling nazi-jagers neemt afscheid met een wel heel spectaculaire missie, want in het nieuwe seizoen hebben ze niemand minder dan Adolf Hitler in het vizier.
In het eerste seizoen van de zwart-komische serie Hunters zagen we hoe de jonge Jonah (Logan Lerman) na de brute moord op zijn oma betrokken raakt bij een groep nazi-jagers, geleid door Meyer Offerman (Al Pacino). Zo ontdekt hij dat er na de Tweede Wereldoorlog heel wat nazi's uit Duitsland naar de VS zijn gekomen - al dan niet met medeweten van de overheid - en daar nog steeds vrij rondlopen. Het eerste seizoen van Hunters werd goed bekeken, maar niet iedereen kon overweg met de provocerende toon van de serie.
Lees hier wat we vonden van het eerste seizoen van Hunters
Het tweede en laatste seizoen van Hunters staat vanaf 13 januari op Prime Video, de streamingdienst van Amazon. Alle acht afleveringen verschijnen op die datum in de catalogus.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'