TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dankzij het eerste seizoen van Cheer groeide de goedlachse Jerry Harris uit tot een idool in de VS. Jerry was de altijd vrolijke cheerleader in het team van Navarro College uit Corsicana. Na de eerste reeks werd hij in alle talkshows onthaald als een ster en een voorbeeld voor jongeren en mocht hij zelfs virtueel op bezoek komen bij president Joe Biden.
Maar nadat alle ellende naar buiten kwam was het sterrenbestaan snel voorbij en werd seizoen 2 van Cheer een stuk minder vrolijk. Daarin ging het vooral over de gevolgen van Jerry's daden voor het team en voor de jongens die hij misbruikt zou hebben.
In eerste instantie ontkende Harris alle aantijgingen, maar uiteindelijk gaf hij toch schuld toe. Naast de 12 jaar kreeg Harris ook nog acht jaar toezicht vanaf het moment dat hij vrijkomt.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'