TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Door haar opvliegende aard is het lastig voor Lindy (Kate Beckinsale) om een vriendje te krijgen. Als ze uiteindelijk toch een leuke date heeft, volgt kort daarna een teleurstelling als de man wordt vermoord. Een ziedende Lindy gaat op zoek naar de dader, geholpen door haar merkwaardige arts (Stanley Tucci) en tegengewerkt door de politie (Bobby Cannavale en Laverne Cox).
Beckinsale slaat zich - vaak letterlijk - dapper door deze mix van actie, sciencefiction, humor, geweld en onzin, maar is uiteindelijk niet opgewassen tegen het onevenwichtige verhaal. Na een lekker vlot en komisch begin wordt het een warboel van personages, onthullingen, maffe locaties en grappig bedoelde situaties. Alles en iedereen is zo onwaarschijnlijk dat het onmogelijk is om de film serieus te nemen.
In de laatste scène van Jolt komt er nog even een grote Hollywoodnaam binnengewandeld, die een boekje opendoet over Lindy's verleden en mogelijke toekomst. Het lijkt de opmaat voor een vervolg of een prequel, maar het lijkt ons sterk dat veel kijkers daar om zitten te springen.
3 van de vijf sterren
Skippen
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'