TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het is nog even wachten tot de herfst want op op 6 oktober 2023 gaat Killers of the Flower Moon in geselecteerde bioscopen draaien. Op 20 oktober volgt een release in veel meer bioscopen en pas daarna kunnen we kijken op Apple TV+. Een precieze datum daarvoor geeft de streamingdienst nog niet.
Killers of the Flower Moon is een film van Paramount, maar het project werd met 200 miljoen dollar zo duur dat Apple instapte om de kosten mede te financieren. Voor dat geld krijgen we wel Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemons en Brendan Fraser, die net een Oscar won voor The Whale.
Het verhaal is gebaseerd op het non-fictie boek van David Grann, speelt zich af in Oklahoma in de jaren twintig van de vorige eeuw en gaat over Indianen van de Osage-stam die steenrijk waren geworden door de verkoop van olie. Gedurende enkele jaren werden tientallen gefortuneerde Indianen een kopje kleiner gemaakt.
Het is niet de eerste keer dat Martin Scorsese zich inlaat met streamers, zijn vorige film, The Irishman maakte hij speciaal voor Netflix.
Marlijn Weerdenburg inmiddels blij met eerdere start Moltalk: 'Snijdt nu meer hout'
09:40Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside