TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het is nog even wachten tot de herfst want op op 6 oktober 2023 gaat Killers of the Flower Moon in geselecteerde bioscopen draaien. Op 20 oktober volgt een release in veel meer bioscopen en pas daarna kunnen we kijken op Apple TV+. Een precieze datum daarvoor geeft de streamingdienst nog niet.
Killers of the Flower Moon is een film van Paramount, maar het project werd met 200 miljoen dollar zo duur dat Apple instapte om de kosten mede te financieren. Voor dat geld krijgen we wel Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemons en Brendan Fraser, die net een Oscar won voor The Whale.
Het verhaal is gebaseerd op het non-fictie boek van David Grann, speelt zich af in Oklahoma in de jaren twintig van de vorige eeuw en gaat over Indianen van de Osage-stam die steenrijk waren geworden door de verkoop van olie. Gedurende enkele jaren werden tientallen gefortuneerde Indianen een kopje kleiner gemaakt.
Het is niet de eerste keer dat Martin Scorsese zich inlaat met streamers, zijn vorige film, The Irishman maakte hij speciaal voor Netflix.
De TV van gisteren: NPO wint overtuigend op zaterdagavond
09:36De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte