TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het is nog even wachten tot de herfst want op op 6 oktober 2023 gaat Killers of the Flower Moon in geselecteerde bioscopen draaien. Op 20 oktober volgt een release in veel meer bioscopen en pas daarna kunnen we kijken op Apple TV+. Een precieze datum daarvoor geeft de streamingdienst nog niet.
Killers of the Flower Moon is een film van Paramount, maar het project werd met 200 miljoen dollar zo duur dat Apple instapte om de kosten mede te financieren. Voor dat geld krijgen we wel Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemons en Brendan Fraser, die net een Oscar won voor The Whale.
Het verhaal is gebaseerd op het non-fictie boek van David Grann, speelt zich af in Oklahoma in de jaren twintig van de vorige eeuw en gaat over Indianen van de Osage-stam die steenrijk waren geworden door de verkoop van olie. Gedurende enkele jaren werden tientallen gefortuneerde Indianen een kopje kleiner gemaakt.
Het is niet de eerste keer dat Martin Scorsese zich inlaat met streamers, zijn vorige film, The Irishman maakte hij speciaal voor Netflix.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry