TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Luckiest Girl Alive speelt Mila Kunis TifAni 'Ani' FaNelli, een succesvolle jonge vrouw die op het punt staat te trouwen met de rijke Luke (Finn Wittrock) en net haar droombaan heeft gevonden bij The New York Times Magazine. Maar Ani is ook de overlevende van een schietpartij op school en ze heeft nog wat rekeningen te vereffenen.
Luckiest Girl Alive is een thriller die nooit echt spannend wordt en daarom een beetje een anticlimax is. Maar daar trekt het Netflix-publiek zich niets van aan. De film staat in de top 10 in 79 landen en op nummer 1 in 49 landen waaronder in Nederland.
En dat laat maar weer zien dat kijkers zich helemaal niks aantrekken van recensies.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk