TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix had een vijfjarige deal met lopen met de Amerikaanse bestsellerschrijver Harlan Coben. Die is zo succesvol dat de streamingdienst en de schrijver er nog vier jaar aan vastplakken.
In eerste instantie kreeg Netflix toegang tot 14 boeken van Coben, daar zijn er nu zeven van bewerkt tot series. Met de nieuwe deal komen daar nog 12 titels bij inclusief zijn bekende Myron Bolitar-boekenreeks waarvan er 11 stuks zijn en het boek Win uit 2021.
Een thrillerserie over Myron Bolitar is al in de maak bij Netflix, al is het nog vroeg dag. Myron Bolitar is een opvliegende voormalig topbasketballer die nu een agentschap runt waarmee hij sportsterren en andere beroemdheden vertegenwoordigt.
Tot nu toe werden zeven Harlan Coben-boeken verfilmd door Netflix. Safe en The Stranger en Stay Close werden Britse series, The Woods en Hold Tight speelden zich af in Polen, El Innocente werd een Spaanse reeks en Disparu à Jamais was de Franse bijdrage. De meeste van die series werden een doorslaand succes. De boeken van Coben bestaan altijd uit een mysterie, gevolgd door een hele reeks aan plottwists.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij