TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Break Point wordt een aantal tennissers gevolgd tijdens hun wedstrijden over de wereld en hetzelfde geldt voor de golfers van Full Swing. Kijkers zien niet alleen de wedstrijden maar ook de persoonlijke worstelingen en de druk waarmee de sporters worstelen. En wat ervoor nodig is om te winnen.
Hoewel Break Point (met o.a. Nick Kyrgios, Felix Auger-Aliassime en Taylor Fritz) en Full Swing (met o.a. Jordan Spieth en Brooks Koepkaniet) niet zo opwindend waren als Drive to Survive gaf het toch een mooie kijk achter de schermen.
We hebben trouwens de tweede helft van Break Point nog te goed. Daarin staan Wimbledon en Roland Garros centraal. Die serie komt in juni onze kant op.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'