TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Break Point wordt een aantal tennissers gevolgd tijdens hun wedstrijden over de wereld en hetzelfde geldt voor de golfers van Full Swing. Kijkers zien niet alleen de wedstrijden maar ook de persoonlijke worstelingen en de druk waarmee de sporters worstelen. En wat ervoor nodig is om te winnen.
Hoewel Break Point (met o.a. Nick Kyrgios, Felix Auger-Aliassime en Taylor Fritz) en Full Swing (met o.a. Jordan Spieth en Brooks Koepkaniet) niet zo opwindend waren als Drive to Survive gaf het toch een mooie kijk achter de schermen.
We hebben trouwens de tweede helft van Break Point nog te goed. Daarin staan Wimbledon en Roland Garros centraal. Die serie komt in juni onze kant op.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'