TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Break Point wordt een aantal tennissers gevolgd tijdens hun wedstrijden over de wereld en hetzelfde geldt voor de golfers van Full Swing. Kijkers zien niet alleen de wedstrijden maar ook de persoonlijke worstelingen en de druk waarmee de sporters worstelen. En wat ervoor nodig is om te winnen.
Hoewel Break Point (met o.a. Nick Kyrgios, Felix Auger-Aliassime en Taylor Fritz) en Full Swing (met o.a. Jordan Spieth en Brooks Koepkaniet) niet zo opwindend waren als Drive to Survive gaf het toch een mooie kijk achter de schermen.
We hebben trouwens de tweede helft van Break Point nog te goed. Daarin staan Wimbledon en Roland Garros centraal. Die serie komt in juni onze kant op.
Partnerbijdrage
Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman