TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix stoft Pimp My Ride af. Het iconische televisieprogramma van destijds MTV, waarin de auto's van mensen een make-over krijgen, keert na bijna twintig jaar terug op de buis.
De streamingdienst geeft het programma met Resurrected Rides wel een andere naam. Ook het gezicht van het programma is een andere. Destijds was rapper Xzibit de presentator, maar die rol is in het vervolg van Pimp My Ride weggelegd voor comedian Chris Redd.
Pimp My Ride-medebedenker Rick Hurvitz is uitvoerend producent van de nieuwe show. ,,We hebben de geest en kennis van het origineel overgenomen en opnieuw vormgegeven met een hilarische presentator, een gloednieuwe cast en de oogverblindende technologie en cultuur van nu", zegt hij in de aankondiging van Netflix.
Resurrected Rides is vanaf 24 juli te zien op Netflix. Pimp My Ride, de originele serie, werd van 2004 tot en met 2007 uitgezonden op MTV.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen
14:12Linda de Mol dankbaar voor woorden van Naomi in interview aan RTL Tonight