TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix stoft Pimp My Ride af. Het iconische televisieprogramma van destijds MTV, waarin de auto's van mensen een make-over krijgen, keert na bijna twintig jaar terug op de buis.
De streamingdienst geeft het programma met Resurrected Rides wel een andere naam. Ook het gezicht van het programma is een andere. Destijds was rapper Xzibit de presentator, maar die rol is in het vervolg van Pimp My Ride weggelegd voor comedian Chris Redd.
Pimp My Ride-medebedenker Rick Hurvitz is uitvoerend producent van de nieuwe show. ,,We hebben de geest en kennis van het origineel overgenomen en opnieuw vormgegeven met een hilarische presentator, een gloednieuwe cast en de oogverblindende technologie en cultuur van nu", zegt hij in de aankondiging van Netflix.
Resurrected Rides is vanaf 24 juli te zien op Netflix. Pimp My Ride, de originele serie, werd van 2004 tot en met 2007 uitgezonden op MTV.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'