TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix stoft Pimp My Ride af. Het iconische televisieprogramma van destijds MTV, waarin de auto's van mensen een make-over krijgen, keert na bijna twintig jaar terug op de buis.
De streamingdienst geeft het programma met Resurrected Rides wel een andere naam. Ook het gezicht van het programma is een andere. Destijds was rapper Xzibit de presentator, maar die rol is in het vervolg van Pimp My Ride weggelegd voor comedian Chris Redd.
Pimp My Ride-medebedenker Rick Hurvitz is uitvoerend producent van de nieuwe show. ,,We hebben de geest en kennis van het origineel overgenomen en opnieuw vormgegeven met een hilarische presentator, een gloednieuwe cast en de oogverblindende technologie en cultuur van nu", zegt hij in de aankondiging van Netflix.
Resurrected Rides is vanaf 24 juli te zien op Netflix. Pimp My Ride, de originele serie, werd van 2004 tot en met 2007 uitgezonden op MTV.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026