TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Netflix stoft Pimp My Ride af. Het iconische televisieprogramma van destijds MTV, waarin de auto's van mensen een make-over krijgen, keert na bijna twintig jaar terug op de buis.
De streamingdienst geeft het programma met Resurrected Rides wel een andere naam. Ook het gezicht van het programma is een andere. Destijds was rapper Xzibit de presentator, maar die rol is in het vervolg van Pimp My Ride weggelegd voor comedian Chris Redd.
Pimp My Ride-medebedenker Rick Hurvitz is uitvoerend producent van de nieuwe show. ,,We hebben de geest en kennis van het origineel overgenomen en opnieuw vormgegeven met een hilarische presentator, een gloednieuwe cast en de oogverblindende technologie en cultuur van nu", zegt hij in de aankondiging van Netflix.
Resurrected Rides is vanaf 24 juli te zien op Netflix. Pimp My Ride, de originele serie, werd van 2004 tot en met 2007 uitgezonden op MTV.
Vanavond op TV: Beste zangers, Aspe, The Lego Movie
20:57SBS6 lanceert nieuwe kennisquiz In de Ring met flinke hoofdprijs
16:32Deze B&B Vol Liefde-sterren daten nu met elkaar: 'Hij is in het echt veel leuker'
15:56Linda de Mol belooft 'beste cliffhanger tot nu toe' in nieuw seizoen Gooische Vrouwen
15:11Tamara Brinkman hoopte op andere GTST-exit van Saskia: 'Vond het niet kloppend'