TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
The Night Agent wordt over de hele wereld massaal bekeken. Wat dat betreft is het geen verrassing dat de reeks een vervolg krijgt. Maar de snelheid waarmee de verlenging gebeurt is dat wel. Netflix doet er meestal een stuk langer over om dit soort beslissingen te nemen. Het bewijst dat de streamingdienst veel vertrouwen heeft in The Night Agent.
In The Night Agent komt de beginnende FBI-agent Peter Sutherland (Gabriel Basso) in een complot terecht waarbij ook hooggeplaatste figuren uit het Witte Huis zijn betrokken. En dat levert 10 afleveringen lang veel schietpartijen, ontploffingen en autoachtervolgingen op. Heerlijk!
Lees ook onze recensie van The Night Agent
In de laatste scène heeft Peter een baan geaccepteerd als 'night agent'. Hij wordt een spion en stapt op het vliegtuig richting een geheime missie. Daarbij laat hij zijn nieuwe liefde, Rose (Luciane Buchanan), achter, die plannen heeft om in Californië te gaan werken. Gaan we haar nog terugzien? De makers laten weten dat ze wat al wat ideeën hebben, dus het ziet er goed uit voor Peter en Rose.
The Night Agent has been renewed for a second season!
And showrunner @ShawnRyanTV already has some ideas for Peter's next adventure...https://t.co/IeiftfT30L pic.twitter.com/9tP99poFHJ — Netflix Tudum (@NetflixTudum) March 29, 2023
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje