TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Eerst maar het slecht nieuws; Virgin River is een fictieve plek. In de serie zou het in Californië liggen, maar de meeste opnamen worden toch echt gemaakt in Vancouver. Andere plekken die voorbij komen in Virgin River zijn Burnaby, Port Coquitlam en Squamish, en die liggen allemaal in Canada.
Het bekende beeld met daarin het bordje 'Welcome to Virigin River' is een eindje bij Vancouver vandaan geschoten op Pioneer Avenue in Agassiz. Het knusser huisje van Mel is trouwens wel echt. Daar woont de conciërge van Murdo Frazor Park in North Vancouver. Het huis van Doc is te vinden in New Westminster.
Robyn Carr, de schrijfster van de boeken waarop Virgin River is gebaseerd, vertelde in een interview dat ze van lezeressen regelmatig de vraag krijgt waar Virgin River ligt. Blijkbaar hebben veel mensen zin in een verhuizing naar zo'n pittoreske plek waarin iedereen op elkaar let.
Het vierde seizoen van Virgin River is op dit moment te zien bij Netflix.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen