TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Eerst maar het slecht nieuws; Virgin River is een fictieve plek. In de serie zou het in Californië liggen, maar de meeste opnamen worden toch echt gemaakt in Vancouver. Andere plekken die voorbij komen in Virgin River zijn Burnaby, Port Coquitlam en Squamish, en die liggen allemaal in Canada.
Het bekende beeld met daarin het bordje 'Welcome to Virigin River' is een eindje bij Vancouver vandaan geschoten op Pioneer Avenue in Agassiz. Het knusser huisje van Mel is trouwens wel echt. Daar woont de conciërge van Murdo Frazor Park in North Vancouver. Het huis van Doc is te vinden in New Westminster.
Robyn Carr, de schrijfster van de boeken waarop Virgin River is gebaseerd, vertelde in een interview dat ze van lezeressen regelmatig de vraag krijgt waar Virgin River ligt. Blijkbaar hebben veel mensen zin in een verhuizing naar zo'n pittoreske plek waarin iedereen op elkaar let.
Het vierde seizoen van Virgin River is op dit moment te zien bij Netflix.
Partnerbijdrage
Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight
11:12Horace Cohen over mogelijk tweede seizoen Kees Flodder: 'Fingers crossed'
10:32Krijgt Only Joling toch nog nieuw seizoen, in aanloop naar Ahoy-concerten?