TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Eerst maar het slecht nieuws; Virgin River is een fictieve plek. In de serie zou het in Californië liggen, maar de meeste opnamen worden toch echt gemaakt in Vancouver. Andere plekken die voorbij komen in Virgin River zijn Burnaby, Port Coquitlam en Squamish, en die liggen allemaal in Canada.
Het bekende beeld met daarin het bordje 'Welcome to Virigin River' is een eindje bij Vancouver vandaan geschoten op Pioneer Avenue in Agassiz. Het knusser huisje van Mel is trouwens wel echt. Daar woont de conciërge van Murdo Frazor Park in North Vancouver. Het huis van Doc is te vinden in New Westminster.
Robyn Carr, de schrijfster van de boeken waarop Virgin River is gebaseerd, vertelde in een interview dat ze van lezeressen regelmatig de vraag krijgt waar Virgin River ligt. Blijkbaar hebben veel mensen zin in een verhuizing naar zo'n pittoreske plek waarin iedereen op elkaar let.
Het vierde seizoen van Virgin River is op dit moment te zien bij Netflix.
Partnerbijdrage
'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde