TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In de horror/thriller moesten mensen uit alle macht voorkomen dat ze aliens in de ogen keken omdat ze anders zelfmoord zouden plegen. Dat dunde de wereldbevolking aardig uit, maar Sandra wist met haar twee kinderen te ontkomen en eindigde de film in een gemeenschap voor blinden die natuurlijk immuun zijn voor oogcontact.
In deze film is Sebastian een van de weinige overlevers in het normaal gesproken door toeristen overspoelde Barcelona. Terwijl hij bondjes vormt met andere overlevenden en zij de stad proberen te ontvluchten, groeit er een nog duisterder dreiging.
De cast bestaat uit Mario Casas, Georgina Campbell, Alejandra Howard, Naila Schuberth en Diego Calva en Bird Box Barcelona staat al op 14 juli op Netflix.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene