TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Op het Cannes filmfestival worden niet alleen nieuwe films getoond, in de Zuid-Franse stad worden ook deals gemaakt. En zo kocht Netflix, in de eerste grote overeenkomst van dit festival, de film Pain Hustlers voor een flink bedrag.
In de film heeft de ongeschoolde, alleenstaande moeder Liza Drake (Emily Blunt uit A Quiet Place) een lullig baantje bij een bijna failliete apotheek. Maar Liza is slim en ze weet de boel om te draaien en van de apotheek een succesvol bedrijf te maken. Maar daardoor komt ze in een criminele samenzwering terecht.
Regisseur David Yates maakte hiervoor vier Harry Potter-films en Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore. Netflix wilde de film graag hebben omdat de geruchten gaan dat het hier om een meesterwerk gaat. Wanneer we op Netflix kunnen zien of dat echt zo is, is nog niet bekend.
Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'
12:29Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist