TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Het gaat om twee komedies, de eerste is The Dachelor, die wat betreft inhoud geïnspireerd lijkt door The Hangover. In dit geval gaat de film over Mark, die op het punt staat vader te worden. Om nog een keer uit zijn plaat te gaan, vertrekt hij op een zogenaamd Dachelor-weekend.
Maar daar gaat het totaal mis. Zozeer zelfs dat zijn leven en dat van zijn vrienden in gevaar komt. Makers van The Dachelor zijn Jon Karthaus (Costa!!) en Daan van den Nouweland .
In Bad Boa’s speelt Jandino Asporaat de hoofdrol en dan weet je wel waar het ongeveer heen gaat. Asporaat is natuurlijk bekend van de uiterst succesvolle Bon Bini-films. In dit geval speelt hij Boa Ramon, een goedbedoelende, maar weinig succesvolle boa die te horen krijgt dat hij terminaal is.
Ramon besluit dat hij de hem nog resterende tijd nuttig wil besteden door zijn buurt leefbaar te maken. Wanneer hij en zijn nieuwe partner Ferry per ongeluk een grote drugsvangst in handen krijgen, ziet Ramon dit als een kans om de drugsbende uit te schakelen. De baas van de onderwereld, El Muestro, heeft heel andere ideeën en neemt de twee fietsende handhavers niet serieus. Dat had ie beter wel kunnen doen.
Wanneer The Dachelor en Bad Boa's op Netflix staan, is nog niet bekend.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse