TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
We hebben weer een bomvolle en ook nog gloednieuwe podcast voor jullie.
Zo hebben we het over de hele goeie Belgische serie 1985 die over de Bende van Nijvel gaat.
Het gaat ook over de documentaireserie MerPeople met daarin 'echte' zeemeerminnen, mensen die een staart aantrekken en dan kunstjes onder water doen. Heel bijzonder.
Tenslotte hebben we het ook nog over Arnold Schwarzenegger in zijn eerste hoofdrol op televisie in de serie FUBAR. Is ie de moeite waard?
En dan hebben we ook nog nieuws, een toffe quiz en tips. Luisteren dus!
Wij Kijken Alles beluister je via zo'n beetje alle apps die je maar kunt bedenken, of het nou Spotify, Apple Podcasts, Podimo of Google Podcasts is. Je kunt ons bijna niet missen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje