TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Kate, een in te huren killer, wordt in Tokio vergiftigd bij haar laatste opdracht. Ze heeft nog 24 uur te leven dus moet ze aan de slag om wraak te nemen. Al doende ruimt ze het ene na het andere Yakuza-lid uit de weg.
Na een paar flops heeft Netflix eindelijk weer een aardige actiefilm te pakken. Ten minste: als je originaliteit niet al te belangrijk vindt. Actiefans hebben al snel door dat er voor het verhaal flink ‘geleend’ is uit andere films, van DOA en La Femme Nikita, tot en met Lucy en Crank aan toe.
Gelukkig is het nachtelijke Japan met alle neonkleuren prachtig, zijn de vechtscènes – met creatief gebruik van allerlei wapens - prima en is Mary Elizabeth Winstead als Kate leuk om naar te kijken (minpunt: Woody Harrelson lijkt daarentegen niet eens zijn best te doen).
Wraakfilms als Kill Bill of John Wick zijn echt veel beter, Kate is een aardig tussendoortje.
Kijk, daar heb je onze Michiel Huisman weer! Maar zijn rol is wel heel klein.
3 van de 5 sterren
Checken
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'
09:42Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?