TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Kate, een in te huren killer, wordt in Tokio vergiftigd bij haar laatste opdracht. Ze heeft nog 24 uur te leven dus moet ze aan de slag om wraak te nemen. Al doende ruimt ze het ene na het andere Yakuza-lid uit de weg.
Na een paar flops heeft Netflix eindelijk weer een aardige actiefilm te pakken. Ten minste: als je originaliteit niet al te belangrijk vindt. Actiefans hebben al snel door dat er voor het verhaal flink ‘geleend’ is uit andere films, van DOA en La Femme Nikita, tot en met Lucy en Crank aan toe.
Gelukkig is het nachtelijke Japan met alle neonkleuren prachtig, zijn de vechtscènes – met creatief gebruik van allerlei wapens - prima en is Mary Elizabeth Winstead als Kate leuk om naar te kijken (minpunt: Woody Harrelson lijkt daarentegen niet eens zijn best te doen).
Wraakfilms als Kill Bill of John Wick zijn echt veel beter, Kate is een aardig tussendoortje.
Kijk, daar heb je onze Michiel Huisman weer! Maar zijn rol is wel heel klein.
3 van de 5 sterren
Checken
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten