TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Nadat McElhenney (het meest bekend van de comedyserie It's Always Sunny in Philadelphia) het grootste deel van de corona-lockdown had gespendeerd met het kijken van sportdocumentaires als Sunderland ’Til I Die en Diego Maradona, wilde hij zijn eigen documentaire maken. Hij benaderde zijn collega Ryan Reynold om de boel te helpen financieren.
Samen besloten ze voetbalclub Wrexham te kopen, een vrij hopeloos team dat al tien jaar in de laagste divisie ploetert, met de bedoeling om de club er weer bovenop te helpen. De komst van de acteurs betekent dat de inwoners van Wrexham weer hopen op succes en daardoor neemt de druk behoorlijk toe.
In een interview met McElhenney en Reynolds in de New York Times vertellen beide mannen dat ze sindsdien groot fan zijn van Wrexham, geen wedstrijd missen en dat ze van plan zijn om nog heel lang betrokken te blijven. Maar of dat genoeg is om de club naar een hoger platform te krijgen, is te zien in de zesdelige serie Welcome to Wrexham.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen
15:52Tijs van den Brink betrokken bij ernstig verkeersongeluk: 'Richten op herstel'