TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
The Diplomat eindigde met een cliffhanger van jewelste waarin Hal, de echtgenoot van ambassadeur Kate Wyler, werd opgeblazen door een autobom. Overleefde hij de explosie? Nu er een tweede seizoen aan zit te komen, kunnen we daar eigenlijk wel van uitgaan want de man die Hal speelt, acteur Rufus Sewell, was de smaakmaker van het eerste seizoen.
Daarnaast is de spanning tussen Rusland en Groot-Brittannië ook nog niet uit de lucht nadat de Russen een Britse boot aan gruzelementen bliezen. Er is sowieso genoeg werk aan de winkel voor Kate Wyler in seizoen 2.
Lees onze recensie van The Diplomat
The Diplomat is al een paar weken de best bekeken serie wereldwijd op Netflix. De serie nam de plek in van The Night Agent dat daarvoor de nummer 1 positie in handen had. Je kunt daarmee best stellen dat het Netflix-publiek gek is op politieke thrillers.
Video: Sylvie Meis sneert naar John de Mol en Vandaag Inside-mannen
11:25Dit programma komt in de plaats van Mr. Frank Visser Doet Uitspraak
10:50Zo verlaat Victor Reinier na achttien jaar Flikken Maastricht
10:07De bom is gebarsten is Married at First Sight: Femke in tranen na pittige ruzie met Olof
09:43Albert Verlinde: 'Peter Gajes? Gewoon van de buis halen!'