TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De laatste tienduizend mensen op aarde leven in een silo, een gigantisch cilindervormig gebouw dat hen beschermd tegen de vergiftigde buitenwereld. Wanneer en waarom de silo werd gebouwd weet niemand. Wanneer mecanicien Juliette wordt benoemd tot sheriff, gaat ze vragen stellen.
Kort nadat Hugh Howley in 2011 het eerste boek schreef in de reeks waarop Silo is gebaseerd, had Hollywood al belangstelling om het verhaal te verfilmen. Ridley Scott en Steven Zaillian waren bij de plannen betrokken, maar uiteindelijk belandden de rechten tien jaar later bij Apple TV+, waar Graham Yost (Band of Brothers, Justified) ermee aan de slag ging. Naast Rebecca Ferguson in de hoofdrol die je Tim Robbins, David Oyelowo, Rashida Jones, Harriet Walter en Common in de cast.
De eerste twee afleveringen van de tiendelige serie Silo staan op 5 mei op Apple TV+. Daarna komt er wekelijks op vrijdag een aflevering bij. De trailer geeft je alvast een idee van de unieke vormgeving en sfeer van de serie.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen