TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Sky Rojo vluchten prostituees Coral, Wendy en Gina uit Las Novias Club om van de vrijheid te genieten. Hun pooier is daar niet niet blij mee en stuurt zijn ruige handlangers achter het drietal aan. In de eerste twee seizoenen leidde dat al tot een krankzinnige en chaotische achtervolging vol gevaren, confrontaties en geweldsuitspattingen. Ondertussen werd de vriendschap tussen de vrouwen steeds hechter.
De Spaanse misdaadserie komt uit de koker van Álex Pina, de man achter successeries als Vis a vis en La casa de papel. In Sky Rojo gaat hij nog lekker wat meer over the top, en dat heeft de serie heel wat fans opgeleverd. In het derde seizoen zien we hoe het afloopt met Coral, Wendy en Gina, want dit seizoen wordt tevens het laatste. Wordt het een glorieuze overwinning van de voormalige prostituees op hun pooier, of een einde à la Thelma & Louise?
Je moet nog even geduld hebben, want seizoen drie van Sky Rojo verschijnt pas op 13 januari op Netflix. We hebben wel alvast onderstaand voorproefje voor je.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)