TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
In Sky Rojo vluchten prostituees Coral, Wendy en Gina uit Las Novias Club om van de vrijheid te genieten. Hun pooier is daar niet niet blij mee en stuurt zijn ruige handlangers achter het drietal aan. In de eerste twee seizoenen leidde dat al tot een krankzinnige en chaotische achtervolging vol gevaren, confrontaties en geweldsuitspattingen. Ondertussen werd de vriendschap tussen de vrouwen steeds hechter.
De Spaanse misdaadserie komt uit de koker van Álex Pina, de man achter successeries als Vis a vis en La casa de papel. In Sky Rojo gaat hij nog lekker wat meer over the top, en dat heeft de serie heel wat fans opgeleverd. In het derde seizoen zien we hoe het afloopt met Coral, Wendy en Gina, want dit seizoen wordt tevens het laatste. Wordt het een glorieuze overwinning van de voormalige prostituees op hun pooier, of een einde à la Thelma & Louise?
Je moet nog even geduld hebben, want seizoen drie van Sky Rojo verschijnt pas op 13 januari op Netflix. We hebben wel alvast onderstaand voorproefje voor je.
Kijker heeft het gemunt op Maarten Blom uit Een Huis Vol: 'Luie vreetzak'
11:33De streamingtip van de week: Winter Vol Liefde
11:31Deze BN'ers staan centraal in de winterspecial van Casa di Beau 2026
10:29Moeder van Winter Vol Liefde-Andre blijkt Songfestivalzangeres
10:16Dit zijn de deelnemers van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026