TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Na dertien jaar afwezigheid is Dames in de Dop terug met een gloednieuw seizoen. Aan presentator Robbert Rodenburg de taak om negen ongefilterde vrouwen te begeleiden in hun proces om ‘nette dames’ te worden.
De vernieuwde versie van de realityserie is dit keer te zien op Prime Video.
In het televisieprogramma, dat van 2007 tot 2011 werd uitgezonden op RTL5, werden vrouwen samengebracht in een luxe landhuis en onderworpen aan verschillende uitdagingen om hun persoonlijke ontwikkeling te bevorderen. Het doel was om de schijnbaar vrij losbandige vrouwen te transformeren tot echte dames.
In de nieuwe reeks worden deelnemers Anna, Cassidy, Emmely, Fabienne, Jennifer, Michelle, Rachel, Ramona en Shani ontvangen op de ‘School of Life’. Hier krijgen ze onder andere les in publiek voorkomen, sociale omgangsvormen, etiquette en diplomatiek. En dat allemaal onder begeleiding van experts Anne-Marie van Leggelo en Vincent Vermeulen.
Uiteindelijk wordt er één van deze dames gekroond tot echte “Lady of the Academy”.
Dames in de Dop telt acht afleveringen en de eerste drie afleveringen zijn vanaf 8 november op Prime Video te zien. Daarna volgt elke week een aflevering. Op vrijdag 27 december is er ook nog een reünie.
Partnerbijdrage
Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug
08:57Dolly Parton geëerd tijdens Musical Awards-kickoff: I Will Always Love You
08:14De TV van gisteren: Musical Awards en Bestemming X kunnen kijker niet bekoren
06:47Vanavond op TV: Radar, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Ocean's Eleven