TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Na dertien jaar afwezigheid is Dames in de Dop terug met een gloednieuw seizoen. Aan presentator Robbert Rodenburg de taak om negen ongefilterde vrouwen te begeleiden in hun proces om ‘nette dames’ te worden.
De vernieuwde versie van de realityserie is dit keer te zien op Prime Video.
In het televisieprogramma, dat van 2007 tot 2011 werd uitgezonden op RTL5, werden vrouwen samengebracht in een luxe landhuis en onderworpen aan verschillende uitdagingen om hun persoonlijke ontwikkeling te bevorderen. Het doel was om de schijnbaar vrij losbandige vrouwen te transformeren tot echte dames.
In de nieuwe reeks worden deelnemers Anna, Cassidy, Emmely, Fabienne, Jennifer, Michelle, Rachel, Ramona en Shani ontvangen op de ‘School of Life’. Hier krijgen ze onder andere les in publiek voorkomen, sociale omgangsvormen, etiquette en diplomatiek. En dat allemaal onder begeleiding van experts Anne-Marie van Leggelo en Vincent Vermeulen.
Uiteindelijk wordt er één van deze dames gekroond tot echte “Lady of the Academy”.
Dames in de Dop telt acht afleveringen en de eerste drie afleveringen zijn vanaf 8 november op Prime Video te zien. Daarna volgt elke week een aflevering. Op vrijdag 27 december is er ook nog een reünie.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven