TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
The Watcher is gebaseerd op een krantenartikel over het beruchte Watcher-huis in New Jersey. Een stel kocht het in 1905 gebouwde huis in 2014 voor bijna 1,4 miljoen dollar. Maar de twee werden ook weer gedwongen om weg te gaan nadat ze werden bestookt door nare brieven van de zogenaamde 'The Watcher'. De briefschrijver beweerde dat hij of zij het huis al tientallen jaren in de gaten hield.
De serie maakt het allemaal nog net iets erger dan het in werkelijkheid was. Want in The Watcher kan iedereen de brievenschrijver zijn. Alle buren zijn griezels en lijken niets anders te doen te hebben dan gluren naar het huis met de zes slaapkamers aan 657 Boulevard in Westfield, New Jersey. En allemaal hebben ze een motief waardoor ze de dader kunnen zijn.
De cast van The Watcher is geweldig. De kopers van het huis, Dean en Nora Brannock worden gespeeld door Bobby Cannavale en Naomi Watts en Mia Farrow speelt een van de buren. Jennifer Coolidge is een makelaar aan wie een luchtje aan zit en verder komen er heel veel acteurs voorbij van wie je de naam misschien niet kent, maar wel hun gezicht.
Het aantrekkelijke aan The Watcher is dat de serie zichzelf helemaal niet serieus neemt, af en toe flink over the tops is en je toch af en toe de stuipen op het lijf jaagt. De serie slurpt je op tot je nog maar een ding wil weten: wie is die verdraaide The Watcher?
4 van de 5
Checken
Partnerbijdrage
Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'
10:58Gert Verhulst heeft plannen voor eigen tv-zender: 'Jeugddroom'
10:42Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'