TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De comedyserie Only Murders in the Building was vorig jaar een dijk van een hit voor Disney+. En in het tweede seizoen krijgen Steve Martin, Martin Short en Selena Gomez weer met moord te maken.
Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Disney+.
Het eerste seizoen eindigde met Mabel (Selena Gomez) die boven het dode lichaam van Bunny Folger stond. Vervolgens werden Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Short) en Mabel allemaal in handboeien afgevoerd.
Bunny was immers de bestuursvoorzitter van de Arconia, het gebouw waar de drie wonen en ze was druk bezig om Charles, Oliver en Mabel uit hun huis te zetten. De drie zijn niet alleen moordverdachten maar ook het onderwerp van een concurrerende podcast. Er zit dus niets anders op dan de moord op Bunny op te lossen voordat ze de bak indraaien.
De combinatie van oudgedienden Steve Martin en Martin Short met de veel jongere actrice/zangeres Selena Gomez werkte bijzonder goed, wij hebben daarom wel zin in een vervolg. Het tweede seizoen van Only Murder in the Building gaat op 28 juni in première op Disney+.
Disney+: is dé plek om Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic en Star te streamen. Klik hier en bespaar meer dan 15%
Welk programma vervangt Casa di Beau op RTL 4?
09:31De Bondgenoten-kijkers ergeren zich massaal aan Joshlyn
08:22Realityshow Undercover Lover krijgt een tweede seizoen
07:46De TV van gisteren: Eerste Oranje-duel onder Xavi Hernández trekt veel kijkers
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Got talent, Non-Stop