TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De comedyserie Only Murders in the Building was vorig jaar een dijk van een hit voor Disney+. En in het tweede seizoen krijgen Steve Martin, Martin Short en Selena Gomez weer met moord te maken.
Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Disney+.
Het eerste seizoen eindigde met Mabel (Selena Gomez) die boven het dode lichaam van Bunny Folger stond. Vervolgens werden Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Short) en Mabel allemaal in handboeien afgevoerd.
Bunny was immers de bestuursvoorzitter van de Arconia, het gebouw waar de drie wonen en ze was druk bezig om Charles, Oliver en Mabel uit hun huis te zetten. De drie zijn niet alleen moordverdachten maar ook het onderwerp van een concurrerende podcast. Er zit dus niets anders op dan de moord op Bunny op te lossen voordat ze de bak indraaien.
De combinatie van oudgedienden Steve Martin en Martin Short met de veel jongere actrice/zangeres Selena Gomez werkte bijzonder goed, wij hebben daarom wel zin in een vervolg. Het tweede seizoen van Only Murder in the Building gaat op 28 juni in première op Disney+.
Disney+: is dé plek om Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic en Star te streamen. Klik hier en bespaar meer dan 15%
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'