TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De comedyserie Only Murders in the Building was vorig jaar een dijk van een hit voor Disney+. En in het tweede seizoen krijgen Steve Martin, Martin Short en Selena Gomez weer met moord te maken.
Dit artikel kwam tot stand in samenwerking met Disney+.
Het eerste seizoen eindigde met Mabel (Selena Gomez) die boven het dode lichaam van Bunny Folger stond. Vervolgens werden Charles (Steve Martin), Oliver (Martin Short) en Mabel allemaal in handboeien afgevoerd.
Bunny was immers de bestuursvoorzitter van de Arconia, het gebouw waar de drie wonen en ze was druk bezig om Charles, Oliver en Mabel uit hun huis te zetten. De drie zijn niet alleen moordverdachten maar ook het onderwerp van een concurrerende podcast. Er zit dus niets anders op dan de moord op Bunny op te lossen voordat ze de bak indraaien.
De combinatie van oudgedienden Steve Martin en Martin Short met de veel jongere actrice/zangeres Selena Gomez werkte bijzonder goed, wij hebben daarom wel zin in een vervolg. Het tweede seizoen van Only Murder in the Building gaat op 28 juni in première op Disney+.
Disney+: is dé plek om Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic en Star te streamen. Klik hier en bespaar meer dan 15%
Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy