TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
WeWork is een heel simpel idee. Het bedrijf faciliteert flexibele werkplekken voor een ieder die dat nodig heeft. Heel veel mensen vonden dat een prima idee en in 10 jaar tijd groeide WeWork uit tot een bedrijf dat 47 miljard waard was, mede dankzij grote geldbedragen van investeerders als het Saudische koningshuis.
Maar de investeerders hielden geen rekening met het echtpaar dat WeWork opzette: de Israëlische zakenman Adam Neuman (Jared Leto) en zijn vrouw Rebekah (Anne Hathaway). Adam rookte joints, dronk tequila, bestudeerde de Kabbahlah, wilde experimentele scholen beginnen en dacht na een tijdje dat hij God zelf was. Intussen ontsloeg Rebekah personeelsleden omdat ze hun 'vibe' niet fijn vond. En dat is allemaal niet erg goed voor de zaken.
Machtsmisbruik, seksuele intimidatie en zelfverrijking zou een einde maken aan de droom van het koppel en aan het koppel zelf.
De eerste drie afleveringen van WeCrashed staat op 18 maart op Apple TV+, daarna volgt iedere week een nieuwe aflevering.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’