TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
WeWork is een heel simpel idee. Het bedrijf faciliteert flexibele werkplekken voor een ieder die dat nodig heeft. Heel veel mensen vonden dat een prima idee en in 10 jaar tijd groeide WeWork uit tot een bedrijf dat 47 miljard waard was, mede dankzij grote geldbedragen van investeerders als het Saudische koningshuis.
Maar de investeerders hielden geen rekening met het echtpaar dat WeWork opzette: de Israëlische zakenman Adam Neuman (Jared Leto) en zijn vrouw Rebekah (Anne Hathaway). Adam rookte joints, dronk tequila, bestudeerde de Kabbahlah, wilde experimentele scholen beginnen en dacht na een tijdje dat hij God zelf was. Intussen ontsloeg Rebekah personeelsleden omdat ze hun 'vibe' niet fijn vond. En dat is allemaal niet erg goed voor de zaken.
Machtsmisbruik, seksuele intimidatie en zelfverrijking zou een einde maken aan de droom van het koppel en aan het koppel zelf.
De eerste drie afleveringen van WeCrashed staat op 18 maart op Apple TV+, daarna volgt iedere week een nieuwe aflevering.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows