TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
WeWork is een heel simpel idee. Het bedrijf faciliteert flexibele werkplekken voor een ieder die dat nodig heeft. Heel veel mensen vonden dat een prima idee en in 10 jaar tijd groeide WeWork uit tot een bedrijf dat 47 miljard waard was, mede dankzij grote geldbedragen van investeerders als het Saudische koningshuis.
Maar de investeerders hielden geen rekening met het echtpaar dat WeWork opzette: de Israëlische zakenman Adam Neuman (Jared Leto) en zijn vrouw Rebekah (Anne Hathaway). Adam rookte joints, dronk tequila, bestudeerde de Kabbahlah, wilde experimentele scholen beginnen en dacht na een tijdje dat hij God zelf was. Intussen ontsloeg Rebekah personeelsleden omdat ze hun 'vibe' niet fijn vond. En dat is allemaal niet erg goed voor de zaken.
Machtsmisbruik, seksuele intimidatie en zelfverrijking zou een einde maken aan de droom van het koppel en aan het koppel zelf.
De eerste drie afleveringen van WeCrashed staat op 18 maart op Apple TV+, daarna volgt iedere week een nieuwe aflevering.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen