TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
WeWork is een heel simpel idee. Het bedrijf faciliteert flexibele werkplekken voor een ieder die dat nodig heeft. Heel veel mensen vonden dat een prima idee en in 10 jaar tijd groeide WeWork uit tot een bedrijf dat 47 miljard waard was, mede dankzij grote geldbedragen van investeerders als het Saudische koningshuis.
Maar de investeerders hielden geen rekening met het echtpaar dat WeWork opzette: de Israëlische zakenman Adam Neuman (Jared Leto) en zijn vrouw Rebekah (Anne Hathaway). Adam rookte joints, dronk tequila, bestudeerde de Kabbahlah, wilde experimentele scholen beginnen en dacht na een tijdje dat hij God zelf was. Intussen ontsloeg Rebekah personeelsleden omdat ze hun 'vibe' niet fijn vond. En dat is allemaal niet erg goed voor de zaken.
Machtsmisbruik, seksuele intimidatie en zelfverrijking zou een einde maken aan de droom van het koppel en aan het koppel zelf.
De eerste drie afleveringen van WeCrashed staat op 18 maart op Apple TV+, daarna volgt iedere week een nieuwe aflevering.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski