TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dit zijn de acteurs die dezer dagen in de kerstsfeer moeten zien te komen: Jacqueline Blom, René van Zinnicq Bergmann, Kiefer Zwart, Stefanie van Leersum, Georgina Verbaan, Robbert Bleij, Barbara Sloesen, Oscar Aerts, Tim Haars en Remy Bonjasky. En dat is nog maar een gedeelte van de cast, de rest wordt later bekend.
De goede verstaander weet wat een dergelijke grote sterrencast betekent. Het wordt een mozaïekfilm à la Love Actually met veel verschillende verhaallijnen die op het einde grotendeels bij elkaar komen. Debuterend regisseur Michael Middelkoop vertelt waar de film over gaat: "Het is een komische mozaïekfilm over een familie die in de aanloop naar hun jaarlijkse kerstdiner allemaal volledig de plank misslaan in een wereld waar ze goed proberen te doen.
De film gaat over meningen, ongemak, zwarte schapen, ons zelfverklaarde goede gedrag en de grens waarop we die verliezen. Rond kerst zien we graag de beste versie van onszelf aan tafel schuiven met familie en vrienden, maar in deze film zetten we dat compleet op z’n kop. Het is een film waar heel Nederland zich in kan herkennen."
De producenten noemen het script 'vlijmscherp' en 'supergrappig' dus de verwachtingen zijn hooggespannen. Een releasedatum is nog niet bekend, maar dat zal ongetwijfeld ergens begin december worden.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'