TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Daar lag Rebecca Zahau dan. Handen bij elkaar gebonden en een oud T-shirt in haar mond, in de kapitale villa van haar vriend, een steenrijke zakenman. Het was zelfmoord, oordeelde de lokale politie al snel. Er was namelijk een afscheidsboodschap in het huis gevonden. De reden voor Rebecca’s zelfmoord was duidelijk: een paar dagen eerder had het zesjarige zoontje van haar vriend een fatale tuimeling van de trap gemaakt, iets waar ze zich erg schuldig over voelde.
Toch wrong er iets bij Rebecca’s vrienden en nabestaanden. Want welke vrouw berooft zich nu op zo’n vernederende wijze van haar leven? En ook met de boodschap was iets raars aan de hand. In een vierdelige reeks spreken nabestaanden, betrokkenen en experts zich uit over deze waargebeurde opmerkelijke zaak.
Vanaf 24 oktober op Videoland Wil je nog meer tips of inspiratie opdoen? In het nieuwe magazine Guidinc. vind je de beste series en meer over video on demand.
Ter introductie bestel je het eerste nummer nu voor maar 1,99 euro!
Lees meer over de eerste editie!
Het perfecte spel om met familie of vrienden te spelen tijdens deze koude winterdagen. Het bordspel van The Floor gaat namelijk voor veel plezier zorgen!
Dit programma vervangt Wie is de Mol? 25 Jaar op NPO 1
08:00Carlo Boszhard neemt afscheid als columnist: 'Jullie waren helemaal... het einde'
07:34De TV van gisteren: Kijkers vol ongeloof over reactie van opdrachtgever KPN in Recht door Zeeman
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m 25 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, Bureau Utrecht, Meg 2: The Trench