TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Dat meldt de streamingdienst zojuist.
Het is dit jaar alweer tien jaar geleden dat Dinand Woesthoff en Dennis van Leeuwen besloten te stoppen met rockband KANE. Diverse jaren zijn gepasseerd, maar dit jaar - speciaal ter gelegenheid van hun 25-jarige bestaan - pakken ze de draad weer op met een aantal concerten in de Ziggo Dome in Amsterdam.
Mocht je hiervoor nu geen kaartjes hebben kunnen bemachtigen of er vanwege een andere reden niet bij kunnen zijn, hoef je echter niet meer te sippen. Videoland meldt vandaag dat ze KANE: A Story Recorded in Concert van 7 juni 2024 vanaf 20:30 uur live zullen gaan uitzenden.
Stiekem is dit niet heel verwonderlijk. Eind vorig jaar bemachtigde de streamingdienst namelijk ook al de rechten van KANE: A Story Recorded, een documentaireserie waarin bandleden Dinand en Dennis al terugblikten op hun enorme succes van jaren geleden. Benieuwd of die serie de moeite van het kijken waard is? Onze collega's lieten er in hun podcast al hun licht over schijnen.
Kane: A Story Recorded in Concert is op 7 juni vanaf 20:30 uur live te streamen bij Videoland.
Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum
21:59Interview Eva Jinek met hoofdofficier van justitie over Marco Borsato verdeelt kijkers