TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Ismaïl Abdoul (gespeeld door Nabil Mallat) was in de jaren negentig een getalenteerd bokser uit Gent. Om zijn carrière te financieren werkte hij jarenlang als portier in het Gentse nachtleven en daar kreeg hij te maken met louche types en wordt hij zelf ook louche.
Al vrij snel hebben Abdoul en zijn vrienden overal in de Gentse nachtclubs mannetjes aan de deur die de drugshandel binnen controleren. Intussen probeert vriendin Sylvie (Anemone Valcke) hem op het rechte pad te houden.
Cool Abdoul kreeg best aardige recensies. Vanaf 13 mei kun je zien of dat terecht is.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026