TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
¿Quién mató a Sara? werd dankzij het intrigerende verhaal en alle plottwists al heel snel een favoriet op Netflix. Maar na twee seizoenen weten al die kijkers nog steeds niet wie er nu verantwoordelijk is voor de dood van de arme Sara.
In eerste instantie werd haar zus Alex lange tijd opgesloten voor het misdrijf, hij dacht op zijn beurt dat de rijke Rodolfo Lazcano verantwoordelijk was. Maar op het einde van seizoen twee waren er ineens twee mensen die zeiden de moordenaar van Sara te zijn.
Er valt dus nog heel wat op te lossen in seizoen drie van ¿Quién mató a Sara? dat op 18 mei op Netflix staat.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij