TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het einde van de stage nadert voor Tim den Besten en Nicolaas Veul. In de laatste aflevering van 100 Dagen in de Vergeten Wijk blikken de programmamakers terug op hun periode als stagiairs sociaal werk in de achterstandswijk Laak. Na alle verhalen te hebben gehoord van de bewoners, zijn de heren tot diverse inzichten gekomen over de problemen in de vergeten wijk.
Zo ontdekte Veul dat het sociale vangnet van Nederland toch anders in elkaar zit dan hij had gedacht en heeft Den Besten een nieuwe waardering gekregen voor sociaal werkers. Ze zullen de bijzondere ontmoetingen dan ook niet snel vergeten. Voordat het tijd is om terug naar huis te gaan, nemen de programmamakers tijdens een kerstdiner in het wijkcentrum afscheid van hun stagebegeleiders en cliënten.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!