TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim den Besten en Nicolaas Veul leren de bewoners van Laak steeds beter kennen.
In de tweede aflevering van 100 Dagen in de Vergeten Wijk verdiept Veul zich verder in de zaak van Andrea, die met haar zoontje dakloos dreigt te worden. Daarnaast ontmoet hij een groep Poolse en Bulgaarse arbeidsmigranten die veelal in de kassen van het Westland werken.
Den Besten maakt kennis met twee bewoners die qua wensen lijnrecht tegenover elkaar staan: een ongedocumenteerd persoon en iemand die zich autonoom noemt. Terwijl de een met smart wacht op een verblijfsvergunning, wil de ander juist niets met overheidsinstanties te maken hebben. Na een ingrijpende stagedag beseffen Den Besten en Veul hoe weinig zij in hun dagelijks leven bezig zijn met de sores van hun buurtgenoten.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is sinds 29 november iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze tweede aflevering zie je op 6 december.
Partnerbijdrage
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los