TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim den Besten en Nicolaas Veul leren de bewoners van Laak steeds beter kennen.
In de tweede aflevering van 100 Dagen in de Vergeten Wijk verdiept Veul zich verder in de zaak van Andrea, die met haar zoontje dakloos dreigt te worden. Daarnaast ontmoet hij een groep Poolse en Bulgaarse arbeidsmigranten die veelal in de kassen van het Westland werken.
Den Besten maakt kennis met twee bewoners die qua wensen lijnrecht tegenover elkaar staan: een ongedocumenteerd persoon en iemand die zich autonoom noemt. Terwijl de een met smart wacht op een verblijfsvergunning, wil de ander juist niets met overheidsinstanties te maken hebben. Na een ingrijpende stagedag beseffen Den Besten en Veul hoe weinig zij in hun dagelijks leven bezig zijn met de sores van hun buurtgenoten.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is sinds 29 november iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze tweede aflevering zie je op 6 december.
Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag
07:51Deze realitysterren doen mee aan het nieuwe programma A.S.S. – Anti Survival Show