TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim den Besten en Nicolaas Veul leren de bewoners van Laak steeds beter kennen.
In de tweede aflevering van 100 Dagen in de Vergeten Wijk verdiept Veul zich verder in de zaak van Andrea, die met haar zoontje dakloos dreigt te worden. Daarnaast ontmoet hij een groep Poolse en Bulgaarse arbeidsmigranten die veelal in de kassen van het Westland werken.
Den Besten maakt kennis met twee bewoners die qua wensen lijnrecht tegenover elkaar staan: een ongedocumenteerd persoon en iemand die zich autonoom noemt. Terwijl de een met smart wacht op een verblijfsvergunning, wil de ander juist niets met overheidsinstanties te maken hebben. Na een ingrijpende stagedag beseffen Den Besten en Veul hoe weinig zij in hun dagelijks leven bezig zijn met de sores van hun buurtgenoten.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is sinds 29 november iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze tweede aflevering zie je op 6 december.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?