TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tim den Besten en Nicolaas Veul leren de bewoners van Laak steeds beter kennen.
In de tweede aflevering van 100 Dagen in de Vergeten Wijk verdiept Veul zich verder in de zaak van Andrea, die met haar zoontje dakloos dreigt te worden. Daarnaast ontmoet hij een groep Poolse en Bulgaarse arbeidsmigranten die veelal in de kassen van het Westland werken.
Den Besten maakt kennis met twee bewoners die qua wensen lijnrecht tegenover elkaar staan: een ongedocumenteerd persoon en iemand die zich autonoom noemt. Terwijl de een met smart wacht op een verblijfsvergunning, wil de ander juist niets met overheidsinstanties te maken hebben. Na een ingrijpende stagedag beseffen Den Besten en Veul hoe weinig zij in hun dagelijks leven bezig zijn met de sores van hun buurtgenoten.
100 Dagen in de Vergeten Wijk is sinds 29 november iedere woensdag vanaf 21:10 uur te zien bij VPRO op NPO3. Deze tweede aflevering zie je op 6 december.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders