TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het aftellen tot middernacht kan beginnen in de kennisquiz 2 voor 12. In deze oudejaarsspecial zitten de kandidaten er niet alleen feestelijk bij, ze krijgen ook een dozijn unieke quizvragen voorgeschoteld. Die hebben allemaal betrekking op het afgelopen jaar.
Van de reuring op het Eurovisie Songfestival tot de benoeming van Dick Schoof als de nieuwe minister-president: presentatrice Astrid Joosten blikt samen met de deelnemers terug op de belangrijkste gebeurtenissen van 2024.
Hoewel de champagne op tafel wonderen doet voor de zenuwen, voert de tikkende klok de spanning behoorlijk op. “Ik dacht dit wordt een beetje lollig allemaal, maar dit is stressvol, man”, aldus cabaretier Tex de Wit, die zowel vorig jaar meespeelde in de speciale aflevering als dit jaar weer meedoet. Hij neemt het dit jaar samen met Diederik Smit op tegen Lisa Loeb en Suse van Kleef.
De oudejaarsspecial van 2 voor 12 zie je op dinsdag 31 december 2024 vanaf 21:20 uur bij BNNVARA op NPO 2.
Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde
11:29Dit zijn de goede voornemens van de mannen van Vandaag Inside