TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toen Rusland in 2021 begon met het verzamelen van een troepenmacht aan de grens met Oekraïne, werd de relatie met het Westen steeds gespannener. Van de westerse regeringsleiders had eigenlijk alleen de Franse president Emmanuel Macron nog een redelijke relatie met Vladimir Poetin. Omdat Frankrijk ook het voorzitterschap van de EU had, leek Macron de aangewezen persoon om de situatie te de-escaleren.
Tijdens het maken van zijn documentaire A President, Europe and War had Guy Lagache een ongekende toegang tot Macron, die in de film op en neer reist tussen Kyiv, Brussel en Moskou voor gesprekken met wereldleiders. Als de oorlog dan toch uitbreekt, neemt Macron het voortouw bij het regelen van de noodzakelijke politieke en militaire steun voor Oekraïne.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'