TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Max de Winter, de vader van hoogleraar Micha en tv-producent Harry de Winter, overleefde de Holocaust. Na de bevrijding van concentratiekamp Sachsenhausen in mei 1945 besloot hij vanuit het door Rusland bezette gebied naar de vrijheid te lopen: een tocht van honderd kilometer van Berlijn naar Havelberg in de Amerikaanse sector.
In de documentaire Broertje van Natascha van Weezel besluiten Micha en Harry die tocht na te lopen aan de hand van een oude kaart die ze tussen de spullen van hun inmiddels overleden ouders hebben gevonden. Tijdens hun tocht worden de broers geconfronteerd met de erfenis van de Holocaust, maar ook met Harry's voortschrijdende ziekte die hem parten speelt.
Afgelopen maart overleed Harry de Winter aan de gevolgen van asbestkanker. (HH)
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven