TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het gaat de laatste jaren hard met de ontwikkeling van het vrouwenvoetbal: het niveau gaat omhoog, stadions zitten vol en de kijkcijfers zijn goed. Toch had deze ontwikkeling al veel eerder in gang gezet kunnen worden. De 2Doc: Copa 71 toont het verhaal van het eerste WK Vrouwenvoetbal.
In 1971 kwamen de beste teams ter wereld samen in Mexico en dat was een groot succes: nog altijd is het het best bezochte sportevenement voor vrouwen ooit. Hoe kan het dat zo weinig mensen weten van het bestaan van dit toernooi? Regisseurs Rachel Ramsay en James Erskine gaan aan de hand van archiefmateriaal en gesprekken met spelers en ooggetuigen op zoek naar het antwoord op die vraag. Ze ontdekken onder meer dat de wereldwijde voetbalbond FIFA het toernooi niet erkent.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden