TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 8 februari 2014 bracht een psychisch zieke man de 81-jarige Els Borst om het leven. Precies tien jaar na die schokkende moord belicht de documentaire De Erfenis van Els Borst het leven en werk van de arts, hoogleraar en minister van Volksgezondheid.
Tijdens haar ministerschap, tussen 1994 en 2002, ondertekende Borst meer dan honderd wetten en zette ze zich in voor de democratie en het recht op zelfbeschikking. Zo speelde ze een belangrijke rol in de totstandkoming van de euthanasiewetgeving.
Regisseurs Pamela Sturhoofd en Jessica van Tijn maken gebruik van gesprekken met mensen die Borst goed hebben gekend en waarin zowel haar persoonlijke als politieke kant naar voren komt. Naast haar erfenis komt ook het tragische einde van Els Borst aan bod.
De 2Doc: De Erfenis van Els Borst is op donderdag 8 februari vanaf 22:18 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje
14:09Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts