TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 8 februari 2014 bracht een psychisch zieke man de 81-jarige Els Borst om het leven. Precies tien jaar na die schokkende moord belicht de documentaire De Erfenis van Els Borst het leven en werk van de arts, hoogleraar en minister van Volksgezondheid.
Tijdens haar ministerschap, tussen 1994 en 2002, ondertekende Borst meer dan honderd wetten en zette ze zich in voor de democratie en het recht op zelfbeschikking. Zo speelde ze een belangrijke rol in de totstandkoming van de euthanasiewetgeving.
Regisseurs Pamela Sturhoofd en Jessica van Tijn maken gebruik van gesprekken met mensen die Borst goed hebben gekend en waarin zowel haar persoonlijke als politieke kant naar voren komt. Naast haar erfenis komt ook het tragische einde van Els Borst aan bod.
De 2Doc: De Erfenis van Els Borst is op donderdag 8 februari vanaf 22:18 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?