TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland praat men liever niet over ziekte en al helemaal niet over de dood. Daardoor zijn de meeste mensen er totaal niet op voorbereid als hun eigen dood zich aankondigt. "We moeten het levenseinde een deel van het leven maken, in plaats van er steeds omheen te draaien of het te negeren", vindt huisarts Mirjam Willemsen, die zelf een ongeneeslijke vorm van kanker heeft. "Daarom is het belangrijk om onze wensen tijdig kenbaar te maken."
In 2Doc: Dying to live tonen regisseurs Bart en Mariska Beckers hoe Willemsen zich onvermoeibaar inzet om terminaal zieken de kracht te geven om alles uit hun laatste maanden te halen. De documentaire is een portret van deze bijzondere arts en enkele van haar patiënten, die kiezen voor een waardig levenseinde.
Komt er nóg een seizoen of zelfs film van Gooische Vrouwen? Linda de Mol deelt veelbelovende update
10:35Toch geen verkering: Arie klimt in de pen over 'anders geïnterpreteerde' relatie met Caroline na B&B Vol Liefde
10:00Yvon Jaspers stuitte op weerstand tijdens het maken van documentaire: 'Er werd geadviseerd niet met mij te praten'
09:58Yves Berendse raakt gevoelige snaar bij Fay Claassen in Beste Zangers
09:05De TV van gisteren: ruim 1 miljoen kijkers zien Mystery Queen voor grote verrassing zorgen in finale Make Up Your Mind