TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Nederland praat men liever niet over ziekte en al helemaal niet over de dood. Daardoor zijn de meeste mensen er totaal niet op voorbereid als hun eigen dood zich aankondigt. "We moeten het levenseinde een deel van het leven maken, in plaats van er steeds omheen te draaien of het te negeren", vindt huisarts Mirjam Willemsen, die zelf een ongeneeslijke vorm van kanker heeft. "Daarom is het belangrijk om onze wensen tijdig kenbaar te maken."
In 2Doc: Dying to live tonen regisseurs Bart en Mariska Beckers hoe Willemsen zich onvermoeibaar inzet om terminaal zieken de kracht te geven om alles uit hun laatste maanden te halen. De documentaire is een portret van deze bijzondere arts en enkele van haar patiënten, die kiezen voor een waardig levenseinde.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers