TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leven als landbouwer in een industriegebied, dat is het verhaal dat de makers van 2Doc: Gerlach vertellen. De Amstelveense teler Gerlach verbouwt al zo'n zestig jaar in eigen beheer bieten, graan en aardbeien. Hij zag de industrie langzaam oprukken en inmiddels is zijn perceel ingesloten door een tankstation en een fastfoodketen.
Projectontwikkelaars azen op zijn waardevolle grond, maar verkopen brengt nieuwe problemen met zich mee. Zo is het niet zeker of hij wel op zijn boerderij mag blijven wonen als hij stopt als akkerbouwer. En wat gaat hij doen als hij niet meer op zijn land kan werken?
Het bijzondere verhaal van Gerlach viel vorig jaar al in de smaak tijdens filmfestival IDFA waar de documentaire de prijs won voor beste Nederlandse filmproductie.
De 2Doc: Gerlach is op donderdag 13 juni vanaf 22:17 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'
15:44Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson