TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Leven als landbouwer in een industriegebied, dat is het verhaal dat de makers van 2Doc: Gerlach vertellen. De Amstelveense teler Gerlach verbouwt al zo'n zestig jaar in eigen beheer bieten, graan en aardbeien. Hij zag de industrie langzaam oprukken en inmiddels is zijn perceel ingesloten door een tankstation en een fastfoodketen.
Projectontwikkelaars azen op zijn waardevolle grond, maar verkopen brengt nieuwe problemen met zich mee. Zo is het niet zeker of hij wel op zijn boerderij mag blijven wonen als hij stopt als akkerbouwer. En wat gaat hij doen als hij niet meer op zijn land kan werken?
Het bijzondere verhaal van Gerlach viel vorig jaar al in de smaak tijdens filmfestival IDFA waar de documentaire de prijs won voor beste Nederlandse filmproductie.
De 2Doc: Gerlach is op donderdag 13 juni vanaf 22:17 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties