TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kees Momma is 49 jaar oud en autistisch. Hij woont nog bij zijn ouders, maar die zijn inmiddels 80 en 83 jaar, en uitgeblust. Wat gebeurt er met Kees als zij er niet meer zijn? Filmmaker Monique Nolte vertelt Kees' verhaal met de documentaire Het Beste voor Kees.
Kees moet er niet aan denken hoe het met hem verder moet als zijn ouders er niet meer zijn. Waar moet hij dan heen? Wonen tussen andere mensen met een beperking wil hij absoluut niet. "Ik wil niet geconfronteerd worden met de gebreken die ik zelf ook heb."
De levens van Kees en zijn ouders zijn zo verstrengeld geraakt dat het nog maar de vraag is of Kees kan leren om een eigen leven op te bouwen. Zijn ouders staan voor een groot dilemma: waar vinden ze een goede plek voor Kees en iemand die hem net zoveel tijd, aandacht en zorg kan bieden als zij?
Het Beste voor Kees is een documentaire uit 2014. Inmiddels heeft filmmaker Monique Nolte een vervolg gemaakt: Kees Vliegt Uit. Daarin is te zien hoe het nu met Kees gaat. Die documentaire is te zien bij streamingdienst Videoland.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6