TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kees Momma is 49 jaar oud en autistisch. Hij woont nog bij zijn ouders, maar die zijn inmiddels 80 en 83 jaar, en uitgeblust. Wat gebeurt er met Kees als zij er niet meer zijn? Filmmaker Monique Nolte vertelt Kees' verhaal met de documentaire Het Beste voor Kees.
Kees moet er niet aan denken hoe het met hem verder moet als zijn ouders er niet meer zijn. Waar moet hij dan heen? Wonen tussen andere mensen met een beperking wil hij absoluut niet. "Ik wil niet geconfronteerd worden met de gebreken die ik zelf ook heb."
De levens van Kees en zijn ouders zijn zo verstrengeld geraakt dat het nog maar de vraag is of Kees kan leren om een eigen leven op te bouwen. Zijn ouders staan voor een groot dilemma: waar vinden ze een goede plek voor Kees en iemand die hem net zoveel tijd, aandacht en zorg kan bieden als zij?
Het Beste voor Kees is een documentaire uit 2014. Inmiddels heeft filmmaker Monique Nolte een vervolg gemaakt: Kees Vliegt Uit. Daarin is te zien hoe het nu met Kees gaat. Die documentaire is te zien bij streamingdienst Videoland.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij