TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Foute vrienden, gewelddadige incidenten of ouders met problemen: er zijn verschillende redenen waarom sommige jongens niet meer thuis kunnen wonen. Als ze dan ook nog te lastig blijken voor de reguliere jeugdinstellingen kunnen ze soms nog terecht bij Wonen Met Kansen. In deze kleinschalige woongroepen kijken de begeleiders vooral naar wat de jongens wél kunnen en willen.
In de 2Doc-documentaire Jongens zonder Thuis laten Maria Mok en Meral Uslu acht heel verschillende jongens reageren op woorden die veel bij ze losmaken, zoals 'thuis', 'moeder', 'vader' en 'toekomst'. Wat er dan loskomt is rauw, maar volstrekt eerlijk. "Deze jongens hebben geen veilig leven gehad, ze hebben geen thuis", vertelt Uslu. "Het heeft een tijdje geduurd voordat ze mee wilden werken."
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde