TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Foute vrienden, gewelddadige incidenten of ouders met problemen: er zijn verschillende redenen waarom sommige jongens niet meer thuis kunnen wonen. Als ze dan ook nog te lastig blijken voor de reguliere jeugdinstellingen kunnen ze soms nog terecht bij Wonen Met Kansen. In deze kleinschalige woongroepen kijken de begeleiders vooral naar wat de jongens wél kunnen en willen.
In de 2Doc-documentaire Jongens zonder Thuis laten Maria Mok en Meral Uslu acht heel verschillende jongens reageren op woorden die veel bij ze losmaken, zoals 'thuis', 'moeder', 'vader' en 'toekomst'. Wat er dan loskomt is rauw, maar volstrekt eerlijk. "Deze jongens hebben geen veilig leven gehad, ze hebben geen thuis", vertelt Uslu. "Het heeft een tijdje geduurd voordat ze mee wilden werken."
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days