TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Foute vrienden, gewelddadige incidenten of ouders met problemen: er zijn verschillende redenen waarom sommige jongens niet meer thuis kunnen wonen. Als ze dan ook nog te lastig blijken voor de reguliere jeugdinstellingen kunnen ze soms nog terecht bij Wonen Met Kansen. In deze kleinschalige woongroepen kijken de begeleiders vooral naar wat de jongens wél kunnen en willen.
In de 2Doc-documentaire Jongens zonder Thuis laten Maria Mok en Meral Uslu acht heel verschillende jongens reageren op woorden die veel bij ze losmaken, zoals 'thuis', 'moeder', 'vader' en 'toekomst'. Wat er dan loskomt is rauw, maar volstrekt eerlijk. "Deze jongens hebben geen veilig leven gehad, ze hebben geen thuis", vertelt Uslu. "Het heeft een tijdje geduurd voordat ze mee wilden werken."
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis