TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de films die deze week voorbijkomen op het Nederlands Film Festival in Utrecht is de korte documentaire Ongepland van Janetta Ubbels en Robin Zwaan.
Ubbels is een alleenstaande vrouw van 37 met een kinderwens, en voelt dat er haast geboden is. Als haar vader haar adviseert het maar 'gewoon te doen', vraagt ze zich als vrouw en filmmaker af hoe wenselijk het is om zwanger te raken van een man zonder hem te vertellen dat dit haar bedoeling is. Het ideale gezinsplaatje ziet er nu eenmaal anders uit, en natuurlijk is er ook een ethische kant.
In 2Doc Kort: Ongepland gaat Ubbels in gesprek met drie mannen die op deze manier vader werden. Wat voelden zij toen ze hoorden ze een kind zouden krijgen, en welke gevoelens maakte dit voldongen feit bij hen los?
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL