TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de films die deze week voorbijkomen op het Nederlands Film Festival in Utrecht is de korte documentaire Ongepland van Janetta Ubbels en Robin Zwaan.
Ubbels is een alleenstaande vrouw van 37 met een kinderwens, en voelt dat er haast geboden is. Als haar vader haar adviseert het maar 'gewoon te doen', vraagt ze zich als vrouw en filmmaker af hoe wenselijk het is om zwanger te raken van een man zonder hem te vertellen dat dit haar bedoeling is. Het ideale gezinsplaatje ziet er nu eenmaal anders uit, en natuurlijk is er ook een ethische kant.
In 2Doc Kort: Ongepland gaat Ubbels in gesprek met drie mannen die op deze manier vader werden. Wat voelden zij toen ze hoorden ze een kind zouden krijgen, en welke gevoelens maakte dit voldongen feit bij hen los?
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS