TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de films die deze week voorbijkomen op het Nederlands Film Festival in Utrecht is de korte documentaire Ongepland van Janetta Ubbels en Robin Zwaan.
Ubbels is een alleenstaande vrouw van 37 met een kinderwens, en voelt dat er haast geboden is. Als haar vader haar adviseert het maar 'gewoon te doen', vraagt ze zich als vrouw en filmmaker af hoe wenselijk het is om zwanger te raken van een man zonder hem te vertellen dat dit haar bedoeling is. Het ideale gezinsplaatje ziet er nu eenmaal anders uit, en natuurlijk is er ook een ethische kant.
In 2Doc Kort: Ongepland gaat Ubbels in gesprek met drie mannen die op deze manier vader werden. Wat voelden zij toen ze hoorden ze een kind zouden krijgen, en welke gevoelens maakte dit voldongen feit bij hen los?
Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'