TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de films die deze week voorbijkomen op het Nederlands Film Festival in Utrecht is de korte documentaire Ongepland van Janetta Ubbels en Robin Zwaan.
Ubbels is een alleenstaande vrouw van 37 met een kinderwens, en voelt dat er haast geboden is. Als haar vader haar adviseert het maar 'gewoon te doen', vraagt ze zich als vrouw en filmmaker af hoe wenselijk het is om zwanger te raken van een man zonder hem te vertellen dat dit haar bedoeling is. Het ideale gezinsplaatje ziet er nu eenmaal anders uit, en natuurlijk is er ook een ethische kant.
In 2Doc Kort: Ongepland gaat Ubbels in gesprek met drie mannen die op deze manier vader werden. Wat voelden zij toen ze hoorden ze een kind zouden krijgen, en welke gevoelens maakte dit voldongen feit bij hen los?
Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
13:37In Bridgerton seizoen 5 gaat een vrouw op zoek naar de liefde
13:31Terugkijken: de So You Think You Can Dance-auditie van Yusri
10:41AVROTROS komt met nieuw programma: Keurmeesters