TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de films die deze week voorbijkomen op het Nederlands Film Festival in Utrecht is de korte documentaire Ongepland van Janetta Ubbels en Robin Zwaan.
Ubbels is een alleenstaande vrouw van 37 met een kinderwens, en voelt dat er haast geboden is. Als haar vader haar adviseert het maar 'gewoon te doen', vraagt ze zich als vrouw en filmmaker af hoe wenselijk het is om zwanger te raken van een man zonder hem te vertellen dat dit haar bedoeling is. Het ideale gezinsplaatje ziet er nu eenmaal anders uit, en natuurlijk is er ook een ethische kant.
In 2Doc Kort: Ongepland gaat Ubbels in gesprek met drie mannen die op deze manier vader werden. Wat voelden zij toen ze hoorden ze een kind zouden krijgen, en welke gevoelens maakte dit voldongen feit bij hen los?
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski