TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ava en Levi zijn twee jongeren die coaching krijgen met behulp van de gevoelige dieren. Hoe reageren de paarden op hun bijzijn en actie, en andersom? Zijn de dieren lief en laten ze zich gewillig aaien of worden ze opstandig en lopen ze weg? De paarden fungeren als een spiegel van de jongeren.
Paardencoaches Mandy en Annemiek begeleiden ze hierbij. Zij vertalen het gedrag van de paarden en komen zo in gesprek met de jongeren om hun gevoelens en gedachten onder woorden te brengen en ze te helpen met hun dilemma's. Regisseur Eva Sjerps legde de intieme sessies van Ava en Levi tijdens de coaching vast in deze verstilde documentaire genaamd Spiegel.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater