TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ava en Levi zijn twee jongeren die coaching krijgen met behulp van de gevoelige dieren. Hoe reageren de paarden op hun bijzijn en actie, en andersom? Zijn de dieren lief en laten ze zich gewillig aaien of worden ze opstandig en lopen ze weg? De paarden fungeren als een spiegel van de jongeren.
Paardencoaches Mandy en Annemiek begeleiden ze hierbij. Zij vertalen het gedrag van de paarden en komen zo in gesprek met de jongeren om hun gevoelens en gedachten onder woorden te brengen en ze te helpen met hun dilemma's. Regisseur Eva Sjerps legde de intieme sessies van Ava en Levi tijdens de coaching vast in deze verstilde documentaire genaamd Spiegel.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'