TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meneer Pastoor is pastoor John van Oss (83). Het is tijd voor een welverdiend pensioen. Maar de pater van de Zuid-Limburgse parochies Schimmert en Gernhout in deze 2Doc is zeer geliefd. Zelf vindt hij het ook moeilijk om het pastoor-zijn vaarwel te zeggen. Een goede opvolging vinden is dan ook niet eenvoudig.
De opvolging wordt gevonden in twéé paters: paters Stefan Musanai en Charles Leta, van het Indonesische eiland Flores. Ze zijn vijftig jaar jonger, spreken nog geen Nederlands, laat staan het Zuid-Limburgs dialect. Toch zullen de jonge mannen het vertrouwen moeten winnen van de parochianen, die vanouds gewend zijn dat juist een Nederlandse pater naar Indonesië vertrok om het christendom uit te dragen. De uitdaging wordt nog groter: de coronapandemie breekt uit.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'