TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jasper Abels is een mode- en kunstfotograaf van wereldfaam. Zijn foto's verschenen in bladen als Vogue, Vanity Fair en Harper's Bazaar, en hij mag Chanel en Rituals tot zijn klanten rekenen. In het werk van de kunstenaar draait het om schoonheid, maar vaak is er een donker randje te bespeuren.
De documentaire Pretty Sorrow van Klaas Hendrik Slump laat zien hoe Abels probeert om via zijn fotografie de zelfdoding van zijn zus en broer te verwerken, en zelf weerstand te bieden aan duistere gedachten. "Door het overlijden van mijn zus en broer is geestelijke gezondheid voor mij heel belangrijk geworden", vertelt hij in een interview. "Mijn werk is mijn rouwtherapie en ik hoop er in de toekomst anderen mee te laten zien dat er altijd licht is na de duisternis."
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen