TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jasper Abels is een mode- en kunstfotograaf van wereldfaam. Zijn foto's verschenen in bladen als Vogue, Vanity Fair en Harper's Bazaar, en hij mag Chanel en Rituals tot zijn klanten rekenen. In het werk van de kunstenaar draait het om schoonheid, maar vaak is er een donker randje te bespeuren.
De documentaire Pretty Sorrow van Klaas Hendrik Slump laat zien hoe Abels probeert om via zijn fotografie de zelfdoding van zijn zus en broer te verwerken, en zelf weerstand te bieden aan duistere gedachten. "Door het overlijden van mijn zus en broer is geestelijke gezondheid voor mij heel belangrijk geworden", vertelt hij in een interview. "Mijn werk is mijn rouwtherapie en ik hoop er in de toekomst anderen mee te laten zien dat er altijd licht is na de duisternis."
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside