TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In aanloop naar de Amerikaanse presidentsverkiezingen maakt journalist Michael Kirk sinds 2000 elke vier jaar een nieuwe editie van The Choice, een documentairereeks over de twee presidentskandidaten.
Toen Democraat Joe Biden zich terugtrok, werd het project ditmaal een haastklus. Kirk en zijn team moesten plotseling geschikte interviewkandidaten vinden voor een portret van zijn vervanger Kamala Harris. Dat lukte, maar haar schetsen bleek desondanks een lastige klus.
Harris wenst uitsluitend beoordeeld te worden op haar prestaties, geeft weinig persoonlijke interviews en áls ze al met de media praat laat ze zelden het achterste van haar tong zien. Dat is bij haar tegenstrever Donald Trump wel even anders: de Republikein praat graag over zichzelf.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels