TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voorbij met een langlopende traditie van SBS 6 op Oudjaarsavond. De zender ruilt dit jaar Ik Hou van Holland in voor een ander gezelschapsspel: 30 Seconds. Dit programma, gebaseerd op het populaire bordspel, debuteerde eerder dit jaar op televisie.
De teamcaptains, bestaande uit Rob Kemps, Klaas van der Eerden en Airen Mylene, krijgen tijdens de oudejaarsspecial hulp van Maria Tailor (bekend uit The Real Housewives of Amsterdam), presentator Viktor Brand en sportjournalist Jan Joost van Gangelen.
De regels van het spel zijn simpel. De spelers omschrijven binnen dertig seconden zoveel mogelijk begrippen zonder het woord te verklappen. De presentatie van de oudejaarsaflevering is, net als in de reguliere reeks, in handen van Johnny de Mol.
De Oudejaarsspecial van 30 Seconds zie je op dinsdag 31 december 2024 vanaf 21:30 uur op SBS6.
GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Dokter Deen, The Bourne Supremacy
19:00Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?