TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voorbij met een langlopende traditie van SBS 6 op Oudjaarsavond. De zender ruilt dit jaar Ik Hou van Holland in voor een ander gezelschapsspel: 30 Seconds. Dit programma, gebaseerd op het populaire bordspel, debuteerde eerder dit jaar op televisie.
De teamcaptains, bestaande uit Rob Kemps, Klaas van der Eerden en Airen Mylene, krijgen tijdens de oudejaarsspecial hulp van Maria Tailor (bekend uit The Real Housewives of Amsterdam), presentator Viktor Brand en sportjournalist Jan Joost van Gangelen.
De regels van het spel zijn simpel. De spelers omschrijven binnen dertig seconden zoveel mogelijk begrippen zonder het woord te verklappen. De presentatie van de oudejaarsaflevering is, net als in de reguliere reeks, in handen van Johnny de Mol.
De Oudejaarsspecial van 30 Seconds zie je op dinsdag 31 december 2024 vanaf 21:30 uur op SBS6.
Vanavond op TV: Meisje met de parel - Portret van een icoon, Race across the world, Jason Bourne
22:41René van der Gijp vertelt in VI over Maarten Spanjer: 'Het liep altijd uit de hand' (video)
14:42Geen rol voor Cornald Maas bij Songfestival 2027: 'Had het graag nog een keer gedaan'
14:10De eerste beelden van Expeditie Robinson zijn er: 'Jullie zijn écht nog niet klaar voor wat jullie gaan zien'
13:29Nog geen genoeg van De Hanslers? Je kunt vanavond meteen verder kijken