TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voorbij met een langlopende traditie van SBS 6 op Oudjaarsavond. De zender ruilt dit jaar Ik Hou van Holland in voor een ander gezelschapsspel: 30 Seconds. Dit programma, gebaseerd op het populaire bordspel, debuteerde eerder dit jaar op televisie.
De teamcaptains, bestaande uit Rob Kemps, Klaas van der Eerden en Airen Mylene, krijgen tijdens de oudejaarsspecial hulp van Maria Tailor (bekend uit The Real Housewives of Amsterdam), presentator Viktor Brand en sportjournalist Jan Joost van Gangelen.
De regels van het spel zijn simpel. De spelers omschrijven binnen dertig seconden zoveel mogelijk begrippen zonder het woord te verklappen. De presentatie van de oudejaarsaflevering is, net als in de reguliere reeks, in handen van Johnny de Mol.
De Oudejaarsspecial van 30 Seconds zie je op dinsdag 31 december 2024 vanaf 21:30 uur op SBS6.
Video: B&B Vol Liefde-Jean-Paul brengt zomerhit uit met De Havenzangers
11:43B&B Vol Liefde-Ingrid weigerde opdracht tijdens special: 'Nee, dat ga ik lekker niet doen'
11:07Stemmen van Beste Zangers 2026 komen voor het eerst samen in nieuwe leader
10:27Video: Hoe groot is de kans dat we Nederland zien op het Eurovisie Songfestival 2027?
10:04Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'