TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voorbij met een langlopende traditie van SBS 6 op Oudjaarsavond. De zender ruilt dit jaar Ik Hou van Holland in voor een ander gezelschapsspel: 30 Seconds. Dit programma, gebaseerd op het populaire bordspel, debuteerde eerder dit jaar op televisie.
De teamcaptains, bestaande uit Rob Kemps, Klaas van der Eerden en Airen Mylene, krijgen tijdens de oudejaarsspecial hulp van Maria Tailor (bekend uit The Real Housewives of Amsterdam), presentator Viktor Brand en sportjournalist Jan Joost van Gangelen.
De regels van het spel zijn simpel. De spelers omschrijven binnen dertig seconden zoveel mogelijk begrippen zonder het woord te verklappen. De presentatie van de oudejaarsaflevering is, net als in de reguliere reeks, in handen van Johnny de Mol.
De Oudejaarsspecial van 30 Seconds zie je op dinsdag 31 december 2024 vanaf 21:30 uur op SBS6.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:11De deelnemers van het tweede seizoen Hakken over de Sloot zijn bekend
10:00De tv-aanraders van Frits Sissing: 'Deze serie viel op door de geweldige dialogen'
09:42Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?