TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is voorbij met een langlopende traditie van SBS 6 op Oudjaarsavond. De zender ruilt dit jaar Ik Hou van Holland in voor een ander gezelschapsspel: 30 Seconds. Dit programma, gebaseerd op het populaire bordspel, debuteerde eerder dit jaar op televisie.
De teamcaptains, bestaande uit Rob Kemps, Klaas van der Eerden en Airen Mylene, krijgen tijdens de oudejaarsspecial hulp van Maria Tailor (bekend uit The Real Housewives of Amsterdam), presentator Viktor Brand en sportjournalist Jan Joost van Gangelen.
De regels van het spel zijn simpel. De spelers omschrijven binnen dertig seconden zoveel mogelijk begrippen zonder het woord te verklappen. De presentatie van de oudejaarsaflevering is, net als in de reguliere reeks, in handen van Johnny de Mol.
De Oudejaarsspecial van 30 Seconds zie je op dinsdag 31 december 2024 vanaf 21:30 uur op SBS6.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:39Wanneer begint het tweede seizoen van De Hygiënepolitie?
10:00Karsu Dönmez is groot fan van dít tv-programma: 'Dat doet hij zo leuk'
09:45Jolande en Barbara uit Ik Vertrek krijgen eigen realityserie