TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Programmamaker Nicolaas Veul maakt zich grote zorgen over het klimaat en wat dat met ons land doet. In de 3Doc-documentaire De Klimaatverkenner verdiept hij zich in de ontwikkelingen in Nederland tegen de achtergrond van klimaatverandering.
Veul verbaast zich erover dat een deel van de Nederlandse bevolking onverschillig is over de stijgende zeespiegel, terwijl grote delen van het land nu al beneden de zeespiegel liggen. Nederlanders lijken volgens de presentator te denken dat het allemaal wel goed komt en dat de dijken ons wel redden.
Misschien moet het hele land wel naar Noorwegen verhuizen. Dat land ligt hoog, er is genoeg ruimte en er zijn ook nog aardige mensen, zegt Veul. Hij gaat op zoek naar een nieuw plan om Nederland klaar te maken voor de toekomst.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026